Mam 70 lat, pochodzę z rodziny głęboko wierzącej i praktykującej. Pan Bóg zawsze był u mnie na I miejscu. Potem małżeństwo, rodzina, dzieci. Stosunki w naszej rodzinie układały się dobrze, wspólnie w niedzielę, święta chodziliśmy na msze św.

Dzieci pozakładały swoje rodziny. Nadal utrzymujemy dobre kontakty. Od 7 lat jestem wdową. Było smutno, ciężko. Ale teraz nie czuję się samotna i uczestniczę we mszy św. Spotkałam na nowo Pana Jezusa. Czuję Jego obecność. Nie wyobrażam sobie, aby codziennie nie przyjąć Go do swego serca.

Od 9 miesięcy nastąpił przełom w moim życiu. Dzięki nowym znajomym jeżdżę często na mszę św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. Adoracja przez prowadzących księży otwarła moje serce bardzo szeroko, a przede wszystkim duszę. Chłonę coraz bardziej tej bliskości ŻYWEGO PANA JEZUSA!!!

Moi znajomi, którzy już ponad 4 lata związani są z PRZYMIERZEM MIŁOSIERDZIA w Buku, zapragnęli uczestniczyć w rekolekcjach RUAH i zaproponowali mi, abym z nimi jechała.

Dziękuję Panu Bogu i Maryi za te piękne chwile, przejmujące konferencje ludzi, którzy włożyli swoje serce i czas.
Najbardziej poruszyła mnie II konferencja imie.... Łzy same leciały po policzkach... z człowieka, dla którego Pan Bóg był bardzo daleko, stał się dzieckiem Bożym pełnym miłości, uczciwości, nieuzależnionego, wolnego. Dla niego wyrazy uznania. Pan Bóg zdziałał cuda i upomniał się o niego.

W czasie modlitw wstawienniczych doznałam takiego cudu, po którym do dzisiaj nie mogę się uspokoić. Otwarło się moje serce, poczułam obecność Żywego Pana Jezusa!! Otrzymałam obraz:

Na pustyni stał Pan Jezus z laską i obok Niego stało, klęczało kilka owieczek. On był ŻYŁ.. STAŁ!! Dotykał mnie b. delikatnie palcami.
Nastąpiła taka błogość i nieograniczone szczęście i radość NIEBA!!

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja! Maryja Fatimska, która była, jest i zawsze będzie blisko mnie.

Bardzo dziękuję za zorganizowanie tak wspaniałych rekolekcji całej grupie Ruah, paniom, które upiekły tyle pysznych placków i osobom, które przed Najświętszym Sakramentem omadlały to Boże dzieło.

CHWAŁA PANU!!!
Polecam, tym, którzy jeszcze nie byli.

Czesia.


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Buk
Copyright © 2013-2014 Przymierze Miłosierdzia w Buku