Szczęść Boże! Jestem Beata i mam 25 lat. Chcę podzielić się świadectwem mojego uzdrowienia fizycznego.

W maju pojechałam z chłopakiem na rekolekcje charyzmatycznych Wspólnot Przymierza Miłosierdzia - Misericordia Fest, które odbywały się w Buku. Ewangelia działa się na moich oczach. A co Bóg mówi w Ewangelii?

Mt 9, 35: Tak Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w tamtejszych synagogach, głosił Ewangelię królestwa i LECZYŁ WSZYSTKIE CHOROBY I WSZYSTKIE SŁABOŚCI.

Po nieskutecznym leczeniu przez lekarzy uporczywego bólu kolana, a w końcu też całej nogi, powstałego po operacji (prawdopodobnie podczas zabiegu naruszono u mnie jeden z nerwów) nie można było nic zrobić. 5 dni spędziłam w Poznaniu na neurologii, wizyty u doktorów nauk medycznych, liczne badania i żadnego efektu. Wstawałam z bólem i kładłam się spać z bólem. Poruszałam się jedynie o kuli. Tylu różnych lekarzy i żaden z nich nie mógł nic poradzić, dostałam tylko skierowanie do poradni leczenia bólu. Pojechaliśmy więc na rekolekcje z Ojcem Enriqe. Przed wyjazdem mój chłopak powiedział do mnie: „wiesz co, czuję że musimy tam być i że Jezus chce działać tam wielkie rzeczy". Podczas tych rekolekcji, gdy miała miejsce modlitwa o uzdrowienie, ojciec Evandro modlił się kładąc na mnie ręce. Po chwili upadłam i miałam doświadczenie ogromnego pokoju w sercu. Po chwili wstałam i chciałam dalej iść o kuli ale nagle poczułam, że kula mi jest w ogóle nie potrzebna! Ból w jednej chwili zniknął. Jezus uzdrowił moją nogę zupełnie!

Podczas rekolekcji charyzmatycznych w Buku doświadczyliśmy, że JEZUS ŻYJE I DZIAŁA CUDA!

Beata

 


Aliança de Misericórdia | Przymierze Miłosierdzia | PM Buk
Copyright © 2013-2014 Przymierze Miłosierdzia w Buku